1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/2015

LP Nazwa konkursu Uczestnicy Wyniki Klasa
1. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego – finał wojewódzki

Remigiusz Szalek

Jan Fricker

laureat

laureat

6d

6c

2. Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego – finał wojewódzki

Joanna Koza

Hanna Bączkowska

finalistki

6d

6b

3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Opole kredką malowane”

A.Tomaszewska

M. Ulikowska

nagrodzeni:

6b

5d

4. Konkurs Międzyszkolny „25 lat mieszka z nami Bóg”

Paulina Klimek

Weronika Witek

Amelia Obłoza

1miejsce

1miejsce

3miejsce

1d

6b

5b

5. Konkurs dla szkół podstawowych „Kocham Cię Europo”

Hanna Bączkowska

Emilia Kucharska

II miejsce

6c

6c

6. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Ja też byłam/byłem dyslektykiem”

Szymon Cebula

Anna Sowada

2 miejsce

wyróżnienie

2a

2a

7. Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Ilustracje do jednej z bajek H.Ch. Andersena” M. Kucharuk 1 miejsce 2c
8.

Konkurs Międzyszkolny

„Nie takie straszne dla nas ułamki”

Marta Rasztar

Martyna Romanowska

Weronika Witek

4 miejsce

6d

6d

6b

9. Międzyszkolny Konkurs „Z przedsiębiorczością na ty”

Kamil Stankiewicz

Jan Maryniak

Natalia Malinowska

3 miejsce

5d

6c

6b

10.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Alfik Matematyczny,, - XX edycja

A.Góral

A.Patrzalska

K.Stankiewicz

P.Chrobot

R.Szalek

dyplom za bdb wynik

dyplom za bdb wynik

dyplom za bdb wynik

dyplom za dobry wynik

dyplom za dobry wynik

2d

3c

5d

4c

6d

11. Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Recytatorski „Brzechwa Dzieciom”

Natalia Klamut

wyróżnienie

3c

12. Konkurs Mikołajkowy

Julia Poźniak

Izabela Kuriata

finalistka

finalistka

6c

5d

13. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt kartki świątecznej”

Mateusz Ziętek

Patrycja Sowa

nagroda

laureatka

3c

2c

14. Konkurs na szopkę bożonarodzeniową

Mieszko Paździerski

wyróżnienie

1c

15.

IV Opolski Konkurs Szkół Podstawowych „Potyczki Językowe Szóstoklasistów”

Nikola Grad

Natalia Malinowska

Hanna Bączkowska

2 miejsce drużynowo

6d

6b

6c

16.

Konkurs fotograficzno – plastyczny „Nieznane Zabytki Opola”

Ł. Jurczyk

A. Puto

W.Witek

A.Podolak

K.Żurawski-Leśków

Sz.Fila

H.Berka

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

6d

6b

6b

6b

6c

6b

6b

17. Turniej drużynowy matematyczno-przyrodniczy

Jan Maryniak

Adam Podolak

Nikola Grad

1 miejsce drużynowo

6c

6b

6d

18. Turniej przyrodniczy dla szkół podstawowych „Przyroda bez tajemnic”

Zuzanna Jarocka

Alicja Tomaszewska

Alicja Jalowska

3 miejsce drużynowo

6b

6c

6d

19. Konkurs piosenki anglojęzycznej „Śpiewajmy razem”

Izabela Kuriata

Natalia Malinowska

1 miejsce

3 miejsce

5d

6b

20. Finał II Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego

J.Fricker

N.Malinowska

Nikola Grad

J.Koza

J.Mościchowska

A.Krawczyk

M.Kwaśniak

P.Lesień

finaliści

6c

6d

6d

6d

6b

6c

5d

5d

21. Wojewódzki Konkurs Plastyczny- „Projekt kartki wielkanocnej”

I.Kuriata

L.Sabramowicz

laureataka

laureat

5d

2b

22.

Opolski Konkurs Historyczny

„Jestem Polakiem i kocham swój kraj”- Polska i Polacy w okresie II wojny światowej

A.Jalowska lauraetka 5d
23. Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny Eko-Planeta

M. Łysiak

W. Witek

B. Karaś

M. Wiej

Jan Maryniak

dyplom wyróżnienia

dyplom wyróżnienia

dyplom wyróżnienia

dyplom wyróżnienia

wyróżnienie

6b

6b

6b

6b

6c

24. „Ośmiu wspaniałych”

Michał Ćwikła

Anna Ryx

Alicja Jalowska

laureaci

6c

6d

6d

25. Wojewódzki Konkurs Zdobienia Jaj Wielkanocnych –Pisanka 2015

W. Wrońska

E. Waksmańska

1 miejsce

1 miejsce

2b

2b

26.

XVI Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

Maja Bartmanowicz

3 miejsce

5c
27. Międzynarodowy Konkurs   „Kangur Matematyczny

K.Stankiewic

P.Chrobot

A.Ostryszyn

A.Goniewicz

A.Góral

G.Zajdel

K.Mysona

A.Patrzałek

R.Szalek

W.Witek

N.Malinowska

laureat

wynik bardzo dobry

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

5d

4c

2d

2c

2d

2c

3c

3b

6d

6b

6b

28. Międzyszkolny Konkurs na plakat przedstawiający wybrany obszar leśny na Opolszczyźnie W. Wielgosiński 1 miejsce 6d
29. 5 Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne Chór Szkolny „Akolada 3 miejsce kl.4-6
30. XII Międzyszkolny Konkurs Origami „Ikebany i bukiety”

M.Paździerski

M.Joks

1 miejsce

1 miejsce

1c

4a

31. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo-informatyczny „Tajemnice lasu – przewodnik multimedialny”

J.Momot

E.Kmiecik

A.Tomaszewska

Oskar Siruk-Magierowski

1 miejsce

2miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

5a

5c

6c

4d

32. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo-fotograficzny „Wyspa Bolko – leśna ostoja w środku miasta”

A.Wróbel

W.Witek

L.Malosek

O.Siruk-Magierowski

1miejsce

3 miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

5b

6b

5d

4d

33. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo-literacki „Mój przyjaciel las”

A.Tomaszewska

M.Kubaszko

2 miejsce

3 miejsce

6c

4c

34. Międzyszkolny konkurs przyrodniczo-plastyczny „Leśny skarb” W.Wielgosiński 1 miejsce 6d
35. Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

K. Graf

A. Góral

K. Markowska

2 miejsce zespołowo

1c

2d

3c

36. X Wojewódzki Festiwal Polskiej Piosenki „Mikrofon i ty” Chór szkolny „Akolada”

zespołowo – 2 miejsce

duet:

M. Rasztar

M. Romanowska – 2 miejsce

6d

6d

37. Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy

P.Szczotka

A. Pochopin

2 miejsce

1 miejsce

1b

3b

38. XV Wojewódzki Konkurs Literacko-Plastyczny „Zwierzaki”

J. Kubaszko

J. Adasiewicz

Jerzy Momot

Kacper Łuczej

Małgorzata Łuczak

nagroda

wyróżnienie

nagroda

nagroda

nagroda

2d

5c

5a

5a

4d

39. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

N. Klamut

K. Wójcik

wyróżnienie

wyróżnienie

3c

1a

39. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

Sz. Cebula

J. Kaziarewicz

laureat

laureat

2a

1d

40. IV Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze” M. Joks wyróżnienie 4a
41 Międzyszkolny Konkurs „Pierwsze kroki ku samorządności“

E. Kucharska

J. Wabiszczewicz

A. Krawczyk

3 miejsce 6c
42. Kampania „Kilometry Dobra”

L. Malosek

M. Nowak

W. Kluska

2 miejsce

5d

5d

5c

43. Międzyszkolny konkurs dla klas IV-V szkół podstawowych „Matematyczne Wędrówki”

Partycja Chrobot

Kamil Stankiewicz

2 miejsce drużynowo

4c

5d

44.

Międzyszkolny konkurs

„Wielkie dyktando”

M. Drabik 2 miejsce 2d

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad