1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

LP

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Wyniki

Klasa

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

N. Burzyńska

J. Fricker

M. Mazurowska

K. Wojtarowicz

N. Malinowska

laureat

finalista

finalista

finalista

finalista

6c

5c

6c

6a

5b

2

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Opole kredką rysowane,,

E. Kucharska

D. Tabor

M. Sproski

laureat

laureat

laureat

5c

5c

5c

3

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus-Lingua. Plus

 

Sz. Ruksza

N. Malinowska

 

W. Kurzeja

M. Nawara

M. Muszyński

J. Szwiec

 M. Mazurowska

N. Burzyńska

M. Ćwikła

K. Stankiewicz

J. Bubin

laureaci I stopnia

z wyróżnieniem

laureaci I stopnia

 

 

laureaci II stopnia

 

6c

5b

 

5b

5b

4b

4b

6c

6c

5b

4d

4c

4

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Polska Poezja Patriotyczna,,

T. Konowałow

 

1m

6d

5

Konkurs Plastyczny „ABC zdrowego odżywiania”

A. Krawczyk

finalista

 

5c

6

Międzyszkolny konkurs

Europejski ,,Kocham Cię Polsko,,

A. Woźniak

P. Anweiler

3 m. zespołowo

 

6d

6c

7

Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzny ”Nieznane Zabytki Opola”

L. Świtoń

 

P. Anweiler

Sz. Fila

nagroda specjalna

wyróżnienie

wyróżnienie

4b

 

6c

5b

8

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Projekt kartki świątecznej,,

W.Witek

E. Kucharska

P. Sowa

M. Szkuta

M. Ulikowska    

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

5c

5c

1c

2b

4d

9

Międzyszkolny Konkurs „Budowa cząsteczkowa substancji”

K. Rutkowski

J. Domagała

A. Kuriata

2m. zespołowo

 

6d

6a

6d

10

XIV Międzyszkolny Konkurs ,,Śpiewamy kolędy,,

M. Kmiecik

wyróżnienie

2b

11

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Recytatorski

„Brzechwa zaprasza Tuwima”

 

P. Mieszczak

 

Konkurs plastyczny:

Sz. Cebula

A. Wawrzkiewicz

2m- (konkurs recytatorski)

 

2m

1m

3c

 

 

1a

2b

12

„Mały, Duży Człowiek czyli patriotyzm w działaniu”

A. Jalowska

K. Siergiej

nagroda

wyróżnienie

5d

6d

13

Międzyszkolny Konkurs „Niezwykła woda”

A. Kuriata

K. Góral

W. Walkiewicz

3m. zespołowo

 

6d

6b

6b

14

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy

o Hiszpanii

H. Bączkowska

A. Kuriata

P. Anweiler

2m. zespołowo

5c

6d

6c

15

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Alfik Ma-

tematyczny,,

 

 

 

 

A. Pochopin

 

P. Chrobot

 

K. Borowiecki

 

B. Lehmann

W. Porzycki

 

A. Kucharek

K. Stankiewicz

A. Ganczarek

W.Witek

M. Romanowska

 

T. Szczepanowski

 

Sz. Ruksza

R. Stypka

M. Mazurowska

17m w woj

 

4m w woj.

 

10m w woj.

 

15m w woj.

16m w woj.

 

4m w woj.

3m w woj.

10m w woj.

14m w woj.

16 m w woj.

 

1m w woj.

15m w kraju

4m w woj.

12m w woj.

14m w woj.

2b

 

3c

 

3c

 

3d

3d

 

4a

4d

4c

5b

5d

 

6c

 

6c

6c

6c

16

Międzynarodowy Festiwal

Rysowania

A. Kasprzak-Dżyberti

3m

2c

17

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,I Ty zostaniesz Pitagorasem,,

P. Chrobot

 

3m

 

3c

 

18

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla kl. III

H. Sikorska

 

2m

3d

 

19

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Jak dbać o planetę Ziemię,,

D. Olchawa

A. Tulik

M. Kubaszko

1m

2m

3m  

3c

3d

3c

20

Wojewódzki Konkurs Literacki „Sport to fraszka”

 

E. Hoppek

3m

6d

21

XIV Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich „Złote Pióro 2014”

J. Witkowska

T. Konowałow

3m

wyróżnienie

6c

6d

22

Wojewódzki Konkurs

z Języka Polskiego

T. Konowałow

A. Woźniak

 

finalista

laureat

6d

6d

 

23

Olimpiada Historyczna

z Wiedzy o Świecie Starożytnym

P. Wilk

 

1m

 

5d

24

Opolski Konkurs Historyczny „Jestem Polakiem

 i Kocham Swój Kraj” –Sprawa Polska podczas I Wojny Światowej

P. Anweiler

3m

 

6c

25

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

M. Koral

laureat

 

1c

26

Konkurs Wiedzy o języku polskim

M. Mazurowska

K. Grabarek

 

finaliści

6c

27

IX Międzyszkolny Konkurs Literacki

,,Młody Literat,,

J. Granat

1m

4c

28

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy

o Krajach Niemieckojęzycznych

D. Buczna

 A. Krawczyk

1m drużynowo

2m-indywidualnie

5c

5c

29

Międzyszkolny Konkurs „Pierwsze kroki ku samorządności”

A. Woźniak

K. Siergiej

K. Derda

2m zespołowo

6d

 

30

Mistrz tabliczki mnożenia

K. Stankiewicz

1 m

4d

31

„Ośmiu Wspaniałych Województwa Opolskiego”

K. Siergiej

laureat

6d

32

XXII Międzynarodowy /Ogólnopolski/Konkurs Matematyczny ,,Kangur,,

K. Stankiewicz

O. Gruszka

Melissa Ogonowska

P. Chrobot

B. Lehmann

A. Ganczarek

N. Bialik

M. Łysiak

W. Kurzeja

R. Szalek

W. Witek

R. Stypka

Sz. Ruksza

A. Kuriata

J. Domagała

laureat

wyróżnienia

 

4d

2c

2b

3c

3d

4c

4a

4b

4b

5d

5b

6d

6c

6d

6a

33

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Projekt Kartki wielkanocnej,,

A. Tomaszewska

 

laureat

 

5c

34

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny- „Dziwny jest ten świat-osobliwości natury”

P. Anweiler

W. Witek

J. Momot

1m

2m

3m

6c

5b

4a

35

Międzyszkolny Konkurs Literacki- „Ziemianie –to ja, Wasza planeta!- List z przyszłości

W. Witek

3m

5b

36

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny -O czym marzy planeta Ziemia?

J. Domagała

T. Konowałow

M. Wiej

J. Wabiszczewicz

1m

1m

2m

3m

6a

6d

5c

5c

 

37

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny ,,Nawyki zmieniamy- o Ziemię dbamy”

P. Anweiler

 

 

1m

 

 

6c

38

IV Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne

Chór szkolny- „Akolada”

2m

4-5

39

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej

i Dowolnej

Chór szkolny- „Akolada”

M. Rasztar

M. Romanowska

J. Kunicka

1m

2m

2m

1m

4-5

5d

5d

5d

40

IX Festiwal Polskiej Piosenki „Mikrofon i Ty”

Chór szkolny- „Akolada”

 

M. Kasprzak- Dżyberti

J. Kunicka

1m

 

1m

2m

4-5

 

5b

5d

41

VIII Opolski Przegląd Chórów Szkolnych

Kl. IV-VI

1m

4-6

42

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Wielkie Dyktando”

M. Drabik

1m

 

2a

43

 XII Ogólnopolski Konkurs Literacki "O złote Pióro”

M. Kwaśniak

wyróżnienie

4d

44

IV Międzynarodowy Konkurs Literacki „Polak to brzmi dumnie”

Z. Jarocka

K. Małkiewicz

wyróżnienie

wyróżnienie

5b

4a

45

 Konkurs Językowy „ Z siódemką bez paszportu” zawody finałowe

K. Góral

1m

6b

46

„Crazy Numbers” Konkurs o Puchar Dyrektora PG nr 5 w Opolu

Sz. Ruksza

N. Burzyńska

K. Rutkowski

1m

2m- zespołowo

6c

6c

6d

47

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

J. Błagitka

N. Klamut

H. Kowalczyk

3m

1m

1m

1d

2c

3c

48

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Podróżujemy z bohaterami lektur”

A. Góral

K. Markowska

1m

1m

1d

2c

49

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas III Miasta Opola

W. Kaczalska

laureat

3a

 

50

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym-etap miejsko gminny

A. Tomaszewska

A. Woźniak

K. Rutkowski

A. Podolak

1 miejsce zespołowo

5c

6d

6d

5b

51

IX Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy

M. Stępczyński

A. Pochopin

E. Śniecińska

P. Chrobot

1m

1m

2m

2m

1b

2b

2c

3c

52

Konkurs Plastyczny

„Mój wymarzony teatr”

W. Mruczyńska

J. Duda

2 m

2m

5c

5b

53

IV Konkurs dla Szkół Podstawowych „ Z przedsiębiorczością na ty”

J. Domagała

K. Rutkowski

R. Stypka

2m drużynowo

6a

6d

6d

54

Konkurs Matematyczno-angielski

N. Burzyńska

Sz. Ruksza

K. Rutkowski

2m drużynowo

6c

6c

6d

55

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

J. Domagała

A. Kuriata

K. Rutkowski

2m drużynowo

6a

6d

6d

56

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno-Informatyczny

 „Jak chronić środowisko”

D. Karaczyn

P. Karaczyn

O. Sawicka

W. Witek

2m

 

3m

 

6b

6b

6d

5b

 

OPOLSKI ORZEŁ

 

Agata Woźniak

 

6d

 

OPOLSKI ORZEŁ

 

Natalia Burzyńska

 

6c

LP

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Wyniki

Klasa

1

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

N. Burzyńska

J. Fricker

M. Mazurowska

K. Wojtarowicz

N. Malinowska

laureat

finalista

finalista

finalista

finalista

6c

5c

6c

6a

5b

2

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Opole kredką rysowane,,

E. Kucharska

D. Tabor

M. Sproski

laureat

laureat

laureat

5c

5c

5c

3

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus-Lingua. Plus

 

Sz. Ruksza

N. Malinowska

 

W. Kurzeja

M. Nawara

M. Muszyński

J. Szwiec

 M. Mazurowska

N. Burzyńska

M. Ćwikła

K. Stankiewicz

J. Bubin

laureaci I stopnia

z wyróżnieniem

laureaci I stopnia

 

 

laureaci II stopnia

 

6c

5b

 

5b

5b

4b

4b

6c

6c

5b

4d

4c

4

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski ,,Polska Poezja Patriotyczna,,

T. Konowałow

 

1m

6d

5

Konkurs Plastyczny „ABC zdrowego odżywiania”

A. Krawczyk

finalista

 

5c

6

Międzyszkolny konkurs

Europejski ,,Kocham Cię Polsko,,

A. Woźniak

P. Anweiler

3 m. zespołowo

 

6d

6c

7

Wojewódzki Konkurs plastyczno-fotograficzny ”Nieznane Zabytki Opola”

L. Świtoń

 

P. Anweiler

Sz. Fila

nagroda specjalna

wyróżnienie

wyróżnienie

4b

 

6c

5b

8

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Projekt kartki świątecznej,,

W.Witek

E. Kucharska

P. Sowa

M. Szkuta

M. Ulikowska    

laureat

laureat

laureat

laureat

laureat

5c

5c

1c

2b

4d

9

Międzyszkolny Konkurs „Budowa cząsteczkowa substancji”

K. Rutkowski

J. Domagała

A. Kuriata

2m. zespołowo

 

6d

6a

6d

10

XIV Międzyszkolny Konkurs ,,Śpiewamy kolędy,,

M. Kmiecik

wyróżnienie

2b

11

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Recytatorski

„Brzechwa zaprasza Tuwima”

 

P. Mieszczak

 

Konkurs plastyczny:

Sz. Cebula

A. Wawrzkiewicz

2m- (konkurs recytatorski)

 

2m

1m

3c

 

 

1a

2b

12

„Mały, Duży Człowiek czyli patriotyzm w działaniu”

A. Jalowska

K. Siergiej

nagroda

wyróżnienie

5d

6d

13

Międzyszkolny Konkurs „Niezwykła woda”

A. Kuriata

K. Góral

W. Walkiewicz

3m. zespołowo

 

6d

6b

6b

14

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy

o Hiszpanii

H. Bączkowska

A. Kuriata

P. Anweiler

2m. zespołowo

5c

6d

6c

15

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy ,,Alfik Ma-

tematyczny,,

 

 

 

 

A. Pochopin

 

P. Chrobot

 

K. Borowiecki

 

B. Lehmann

W. Porzycki

 

A. Kucharek

K. Stankiewicz

A. Ganczarek

W.Witek

M. Romanowska

 

T. Szczepanowski

 

Sz. Ruksza

R. Stypka

M. Mazurowska

17m w woj

 

4m w woj.

 

10m w woj.

 

15m w woj.

16m w woj.

 

4m w woj.

3m w woj.

10m w woj.

14m w woj.

16 m w woj.

 

1m w woj.

15m w kraju

4m w woj.

12m w woj.

14m w woj.

2b

 

3c

 

3c

 

3d

3d

 

4a

4d

4c

5b

5d

 

6c

 

6c

6c

6c

16

Międzynarodowy Festiwal

Rysowania

A. Kasprzak-Dżyberti

3m

2c

17

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny ,,I Ty zostaniesz Pitagorasem,,

P. Chrobot

 

3m

 

3c

 

18

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla kl. III

H. Sikorska

 

2m

3d

 

19

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Jak dbać o planetę Ziemię,,

D. Olchawa

A. Tulik

M. Kubaszko

1m

2m

3m  

3c

3d

3c

20

Wojewódzki Konkurs Literacki „Sport to fraszka”

 

E. Hoppek

3m

6d

21

XIV Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich „Złote Pióro 2014”

J. Witkowska

T. Konowałow

3m

wyróżnienie

6c

6d

22

Wojewódzki Konkurs

z Języka Polskiego

T. Konowałow

A. Woźniak

 

finalista

laureat

6d

6d

 

23

Olimpiada Historyczna

z Wiedzy o Świecie Starożytnym

P. Wilk

 

1m

 

5d

24

Opolski Konkurs Historyczny „Jestem Polakiem

 i Kocham Swój Kraj” –Sprawa Polska podczas I Wojny Światowej

P. Anweiler

3m

 

6c

25

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Mój ulubiony bohater literacki”

M. Koral

laureat

 

1c

26

Konkurs Wiedzy o języku polskim

M. Mazurowska

K. Grabarek

 

finaliści

6c

27

IX Międzyszkolny Konkurs Literacki

,,Młody Literat,,

J. Granat

1m

4c

28

I Międzyszkolny Turniej Wiedzy

o Krajach Niemieckojęzycznych

D. Buczna

 A. Krawczyk

1m drużynowo

2m-indywidualnie

5c

5c

29

Międzyszkolny Konkurs „Pierwsze kroki ku samorządności”

A. Woźniak

K. Siergiej

K. Derda

2m zespołowo

6d

 

30

Mistrz tabliczki mnożenia

K. Stankiewicz

1 m

4d

31

„Ośmiu Wspaniałych Województwa Opolskiego”

K. Siergiej

laureat

6d

32

XXII Międzynarodowy /Ogólnopolski/Konkurs Matematyczny ,,Kangur,,

K. Stankiewicz

O. Gruszka

Melissa Ogonowska

P. Chrobot

B. Lehmann

A. Ganczarek

N. Bialik

M. Łysiak

W. Kurzeja

R. Szalek

W. Witek

R. Stypka

Sz. Ruksza

A. Kuriata

J. Domagała

laureat

wyróżnienia

 

4d

2c

2b

3c

3d

4c

4a

4b

4b

5d

5b

6d

6c

6d

6a

33

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Projekt Kartki wielkanocnej,,

A. Tomaszewska

 

laureat

 

5c

34

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny- „Dziwny jest ten świat-osobliwości natury”

P. Anweiler

W. Witek

J. Momot

1m

2m

3m

6c

5b

4a

35

Międzyszkolny Konkurs Literacki- „Ziemianie –to ja, Wasza planeta!- List z przyszłości

W. Witek

3m

5b

36

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny -O czym marzy planeta Ziemia?

J. Domagała

T. Konowałow

M. Wiej

J. Wabiszczewicz

1m

1m

2m

3m

6a

6d

5c

5c

 

37

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny ,,Nawyki zmieniamy- o Ziemię dbamy”

P. Anweiler

 

 

1m

 

 

6c

38

IV Wojewódzkie Konfrontacje Muzyczne

Chór szkolny- „Akolada”

2m

4-5

39

Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej

i Dowolnej

Chór szkolny- „Akolada”

M. Rasztar

M. Romanowska

J. Kunicka

1m

2m

2m

1m

4-5

5d

5d

5d

40

IX Festiwal Polskiej Piosenki „Mikrofon i Ty”

Chór szkolny- „Akolada”

 

M. Kasprzak- Dżyberti

J. Kunicka

1m

 

1m

2m

4-5

 

5b

5d

41

VIII Opolski Przegląd Chórów Szkolnych

Kl. IV-VI

1m

4-6

42

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Wielkie Dyktando”

M. Drabik

1m

 

2a

43

 XII Ogólnopolski Konkurs Literacki "O złote Pióro”

M. Kwaśniak

wyróżnienie

4d

44

IV Międzynarodowy Konkurs Literacki „Polak to brzmi dumnie”

Z. Jarocka

K. Małkiewicz

wyróżnienie

wyróżnienie

5b

4a

45

 Konkurs Językowy „ Z siódemką bez paszportu” zawody finałowe

K. Góral

1m

6b

46

„Crazy Numbers” Konkurs o Puchar Dyrektora PG nr 5 w Opolu

Sz. Ruksza

N. Burzyńska

K. Rutkowski

1m

2m- zespołowo

6c

6c

6d

47

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

J. Błagitka

N. Klamut

H. Kowalczyk

3m

1m

1m

1d

2c

3c

48

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Podróżujemy z bohaterami lektur”

A. Góral

K. Markowska

1m

1m

1d

2c

49

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny Klas III Miasta Opola

W. Kaczalska

laureat

3a

 

50

Ogólnopolski Konkurs Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym-etap miejsko gminny

A. Tomaszewska

A. Woźniak

K. Rutkowski

A. Podolak

1 miejsce zespołowo

5c

6d

6d

5b

51

IX Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy

M. Stępczyński

A. Pochopin

E. Śniecińska

P. Chrobot

1m

1m

2m

2m

1b

2b

2c

3c

52

Konkurs Plastyczny

„Mój wymarzony teatr”

W. Mruczyńska

J. Duda

2 m

2m

5c

5b

53

IV Konkurs dla Szkół Podstawowych „ Z przedsiębiorczością na ty”

J. Domagała

K. Rutkowski

R. Stypka

2m drużynowo

6a

6d

6d

54

Konkurs Matematyczno-angielski

N. Burzyńska

Sz. Ruksza

K. Rutkowski

2m drużynowo

6c

6c

6d

55

Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

J. Domagała

A. Kuriata

K. Rutkowski

2m drużynowo

6a

6d

6d

56

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczno-Informatyczny

 „Jak chronić środowisko”

D. Karaczyn

P. Karaczyn

O. Sawicka

W. Witek

2m

 

3m

 

6b

6b

6d

5b

 

OPOLSKI ORZEŁ

 

Agata Woźniak

 

6d

 

OPOLSKI ORZEŁ

 

Natalia Burzyńska

 

6c

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad