1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

LP 

Nazwa konkursu 

Uczestnicy 

Wyniki 

Klasa 

1.

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Julia Radoń

finalista

7d

2.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Patrycja Chrobot

finalista

7c

3.

Tytuł „Młody Opolski Talent”

Jolanta Karażniewicz

Antonina Lodzińska

w kategorii talent taneczny

w kategorii talent teatralny

4d

4a

4.

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Pomaluj słowem łąkę”

Sonia Rup

Martyna Cekus

1 miejsce

wyróżnienie

7c

5.

Konkurs literacki

„Jeden dzień w wymarzonej pracy” organizowanego w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Małgorzata Łuczak

wyróżnienie

7d

6.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Polska poezja patriotyczna”

Natalia Klamut

2 miejsce

6c

7.

Miejski Konkurs Literacki „Życzenia dla Niepodległej”

Mateusz Tomczak

3 miejsce

6c

8.

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Pomaluj słowem łąkę”

Wiktoria Knosala

2 miejsce

4b

9.

Kangur matematyczny

Dawid Stępień

Patrycja Chrobot

Kalina Graf

Joanna Dreszer

Aleksandra Białowąs

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

Agnieszka Patrzałek

Hanna Dora

Tymoteusz Bryś

Natalia Zabłocka

Wincent Ogonowski

Aleksander Sachanbiński

Jan Marszałek

Wojciech Gołąb

Natalia Pajączkowska

wynik bdb

wynik bdb

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

4d

7c

4c

4d

4c

6c

6b

6b

6a

2c

2c

2c

2c

2c

3c

3b

10.

Alfik matematyczny

Dawid Stępień                                   

Wincent Ogonowski

Janek Marszałek

Wojciech Gołąb

Anna Kutrowska

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

1 miejsce w województwie

wynik dobry

wynik dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

4d

2c

2c

3c

3c

6b

6b

11.

Maks matematyczny

Patrycja Chrobot

Dawid Stępień

Maciej Soluch

1m. w woj. 7 m. w kraju

1m.w woj.51 m. w kraju

3m.w woj. 150 m. w kraju

7c

4d

5d

12.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

Lena Janków

Bartek Szalek

8 miejsce

6 miejsce

4c

4c

13.

XIII międzyszkolny konkurs

dla uczniów klas IV i V

szkół podstawowych

„Matematyczne Wędrówki”

Dawid Stępień

Aleksandra Goniewicz

1 miejsce zespołowo

4d

5c

14.

„Train your brain”- Międzyszkony Konkurs Matematyczno-Językowy

Julia Błagitka

Katia Kolanko

Katarzyna Markowska

Kamil Mysona

3 miejsce

5d

6c

6c

6c

15.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Amelia Wawrzkiewicz

2 miejsce

6b

16.

Bezpieczne do szkoły

etap rejonowy

Amelia Wawrzkiewicz

Maja Sabramowicz

2 miejsce

3 miejsce

6b

6b

17.

Olimpiada wiedzy o Czerwonym Krzyżu

etap rejonowy

Julia Jendrzej

2 miejsce

2b

18.

Samorządowy konkurs nastolatków „Ośmiu wspaniałych”

Grupowo dla SU i SK PCK

tytuł „Ósemeczki”

4-7

19.

VI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

Chór szkolny Akolada

1 miejsce

4-7

20.

Konkurs kolędowy „Jestem Polakiem i kocham swój kraj”

Chór szkolny Akolada

główna nagroda statuetka „Gwiazdy Betlejemskiej”

4-7

21.

Konkurs kolęd w języku niemieckim

Jolanta Karaźniewicz

4 miejsce

4d

20.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Chór szkolny

1 miejsce

4-7

21.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Sonia Rup

3 miejsce

7c

22.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Maciej Soluch

2 miejsce

5d

23.

„Opole kredką rysowane”- konkurs plastyczny poplenerowy, org. MDK Opole

Katarzyna Markowska

Amelia Wawrzkiewicz

Oliwia Przybył

Hanna Watraszyńska

nagroda

6c

6b

6b

6b

24.

Ekochoinka – konkurs plastyczny na ozdobę choinkową z płyt CD, organizator: Urząd Miasta Opole, MDK

Paulina Klimek

Julia Błagitka

nagroda

wyróżnienie

4d

5d

25.

Symbole Świąt Bożego Narodzenia – wojewódzki konkurs plastyczny, organizator Opolski Teatr Lalki i Aktora Opole

Nel Baron

laureat

7c

26.

Projekt kartki świątecznej- wojewódzki konkurs plastyczny, organizator: MDK Opole

Paulina Klimek

nagroda

4d

27.

„Magia świąt” – Ogólnopolski konkurs fotograficzny,

Centrum Edukacji Lectura w Aleksandrowie Łódzkim

Mikołaj Trybulski

1 miejsce

5c

28.

Projekt kartki wielkanocnej – Wojewódzki konkurs plastyczny, organizator MDK Opole

Nel Baron

nagroda

7c

29.

„Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem” – miejski konkurs plastyczny, organizator: Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola

Małgorzata Olejnik

Tatiana Marek

2 miejsce

6b

5b

30.

Symbole Niepodległej Polski – międzyszkolny konkurs plastyczny, organizator: IX LO Opole

Paulina Klimek

nagroda

4d

31.

„Zwierzaki” –  XVIII Wojewódzki konkurs literacko- plastyczny,

organizator: PSP 1 Opole, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Opolu

Melissa Ogonowska

nagroda

6b

32.

„Co w trawie brzęczy” – Międzyszkolny konkurs  plastyczny, org. PSP 15 Opole

Amelia Wawrzkiewicz

Natalia Klamut

Paulina Klimek

1 miejsce

2 miejsce

wyróżnienie

6b

6c

4d

33.

Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego „Enchant Me” organizowany przez Zespół Szkół Ogolnokształcących

Nr 1w Opolu

Jakub Kamionka

1 miejsce

7c

34.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Na gałązce Choinkowej” skierowany do uczniów

klas I-III

Natasza Ochnicka

Pola Trybulska

3 miejsce w kat. kl. 1

1 miejsce w kat. kl. 2

1a

2b

35.

XVIII Międzyszkolny Konkurs „Śpiewamy kolędy” dla uczniów klas I-III

Aleksandra Misiak

wyróżnienie

3c

1.

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny

Julia Radoń

finalista

7d

2.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

Patrycja Chrobot

finalista

7c

3.

Tytuł „Młody Opolski Talent”

Jolanta Karażniewicz

Antonina Lodzińska

w kategorii talent taneczny

w kategorii talent teatralny

4d

4a

4.

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Pomaluj słowem łąkę”

Sonia Rup

Martyna Cekus

1 miejsce

wyróżnienie

7c

5.

Konkurs literacki

„Jeden dzień w wymarzonej pracy” organizowanego w ramach IX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery

Małgorzata Łuczak

wyróżnienie

7d

6.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Polska poezja patriotyczna”

Natalia Klamut

2 miejsce

6c

7.

Miejski Konkurs Literacki „Życzenia dla Niepodległej”

Mateusz Tomczak

3 miejsce

6c

8.

Międzyszkolny Konkurs Literacki „Pomaluj słowem łąkę”

Wiktoria Knosala

2 miejsce

4b

9.

Kangur matematyczny

Dawid Stępień

Patrycja Chrobot

Kalina Graf

Joanna Dreszer

Aleksandra Białowąs

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

Agnieszka Patrzałek

Hanna Dora

Tymoteusz Bryś

Natalia Zabłocka

Wincent Ogonowski

Aleksander Sachanbiński

Jan Marszałek

Wojciech Gołąb

Natalia Pajączkowska

wynik bdb

wynik bdb

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

4d

7c

4c

4d

4c

6c

6b

6b

6a

2c

2c

2c

2c

2c

3c

3b

10.

Alfik matematyczny

Dawid Stępień                                   

Wincent Ogonowski

Janek Marszałek

Wojciech Gołąb

Anna Kutrowska

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

1 miejsce w województwie

wynik dobry

wynik dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

wynik bardzo dobry

4d

2c

2c

3c

3c

6b

6b

11.

Maks matematyczny

Patrycja Chrobot

Dawid Stępień

Maciej Soluch

1m. w woj. 7 m. w kraju

1m.w woj.51 m. w kraju

3m.w woj. 150 m. w kraju

7c

4d

5d

12.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

Lena Janków

Bartek Szalek

8 miejsce

6 miejsce

4c

4c

13.

XIII międzyszkolny konkurs

dla uczniów klas IV i V

szkół podstawowych

„Matematyczne Wędrówki”

Dawid Stępień

Aleksandra Goniewicz

1 miejsce zespołowo

4d

5c

14.

„Train your brain”- Międzyszkony Konkurs Matematyczno-Językowy

Julia Błagitka

Katia Kolanko

Katarzyna Markowska

Kamil Mysona

3 miejsce

5d

6c

6c

6c

15.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych

Amelia Wawrzkiewicz

2 miejsce

6b

16.

Bezpieczne do szkoły

etap rejonowy

Amelia Wawrzkiewicz

Maja Sabramowicz

2 miejsce

3 miejsce

6b

6b

17.

Olimpiada wiedzy o Czerwonym Krzyżu

etap rejonowy

Julia Jendrzej

2 miejsce

2b

18.

Samorządowy konkurs nastolatków „Ośmiu wspaniałych”

Grupowo dla SU i SK PCK

tytuł „Ósemeczki”

4-7

19.

VI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Zimowej i Świątecznej

Chór szkolny Akolada

1 miejsce

4-7

20.

Konkurs kolędowy „Jestem Polakiem i kocham swój kraj”

Chór szkolny Akolada

główna nagroda statuetka „Gwiazdy Betlejemskiej”

4-7

21.

Konkurs kolęd w języku niemieckim

Jolanta Karaźniewicz

4 miejsce

4d

20.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Chór szkolny

1 miejsce

4-7

21.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Sonia Rup

3 miejsce

7c

22.

VIII Międzyszkolny Festiwal Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Maciej Soluch

2 miejsce

5d

23.

„Opole kredką rysowane”- konkurs plastyczny poplenerowy, org. MDK Opole

Katarzyna Markowska

Amelia Wawrzkiewicz

Oliwia Przybył

Hanna Watraszyńska

nagroda

6c

6b

6b

6b

24.

Ekochoinka – konkurs plastyczny na ozdobę choinkową z płyt CD, organizator: Urząd Miasta Opole, MDK

Paulina Klimek

Julia Błagitka

nagroda

wyróżnienie

4d

5d

25.

Symbole Świąt Bożego Narodzenia – wojewódzki konkurs plastyczny, organizator Opolski Teatr Lalki i Aktora Opole

Nel Baron

laureat

7c

26.

Projekt kartki świątecznej- wojewódzki konkurs plastyczny, organizator: MDK Opole

Paulina Klimek

nagroda

4d

27.

„Magia świąt” – Ogólnopolski konkurs fotograficzny,

Centrum Edukacji Lectura w Aleksandrowie Łódzkim

Mikołaj Trybulski

1 miejsce

5c

28.

Projekt kartki wielkanocnej – Wojewódzki konkurs plastyczny, organizator MDK Opole

Nel Baron

nagroda

7c

29.

„Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem” – miejski konkurs plastyczny, organizator: Wydział Oświaty Urzędu Miasta Opola

Małgorzata Olejnik

Tatiana Marek

2 miejsce

6b

5b

30.

Symbole Niepodległej Polski – międzyszkolny konkurs plastyczny, organizator: IX LO Opole

Paulina Klimek

nagroda

4d

31.

„Zwierzaki” –  XVIII Wojewódzki konkurs literacko- plastyczny,

organizator: PSP 1 Opole, Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Opolu

Melissa Ogonowska

nagroda

6b

32.

„Co w trawie brzęczy” – Międzyszkolny konkurs  plastyczny, org. PSP 15 Opole

Amelia Wawrzkiewicz

Natalia Klamut

Paulina Klimek

1 miejsce

2 miejsce

wyróżnienie

6b

6c

4d

33.

Konkurs Recytatorski Języka Angielskiego „Enchant Me” organizowany przez Zespół Szkół Ogolnokształcących

Nr 1w Opolu

Jakub Kamionka

1 miejsce

7c

34.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny

„Na gałązce Choinkowej” skierowany do uczniów

klas I-III

Natasza Ochnicka

Pola Trybulska

3 miejsce w kat. kl. 1

1 miejsce w kat. kl. 2

1a

2b

35.

XVIII Międzyszkolny Konkurs „Śpiewamy kolędy” dla uczniów klas I-III

Aleksandra Misiak

wyróżnienie

3c

36.

VII Ogólnopolski Konkurs Origami

„Magia zamknięta

w papierze” „Łąki, pola

i polany”

Maja Joks

Mikołaj Joks

1 miejsce w kategorii „Starszaki”

2 miejsce w kategorii „Nastolatki klasa VII

4a

7a

37.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Brzechwa dzieciom”

Estera Wilczyńska

wyróżnienie

2b

38.

VIII Międzyświetlicowy Turniej Piłki Nożnej, uczestnicy

Wiktor Nowicki

Maciej Pietrzak

Maciej Śliwiński

Jędrzej Hanusik

Maciej Nowakowski

Dominik Gulczewski

Wincent Ogonowski

1 miejsce drużynowo

Wiktor Nowicki – tytuł najlepszego strzelca

3d

3d

3d

3d

3c

3c

2c

39.

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy

Natalia Zabłocka

3 miejsce

2c

40.

Międzyszkolny konkurs czytelniczy "Podróżujemy z bohaterami lektur" w ramach Opolskich Ogrodów Talentów

Ewa Gacek

3 miejsce

3d

41.

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzno – Przyrodniczy” Zamknięte w bursztynie, gdzie czas wolno płynie – owady w obiektywie”

Oskar Siruk Magierowski

1 miejsce

7d

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad