1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy uczniów w roku szkolnym 2015/2016

LP

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Wyniki

Klasa

1.

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny – finał

Elżbieta Kmiecik

Laureatka

6c

2.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – finał

Kamil Stankiewicz

Laureat

6d

3.

Konkursu j. angielskiego Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua.Plus

J.Kamionka

M.Kmiecik

P.Możdżonek

M.Ogonowska

H.Dora

B.Kostyła

J.Muszyński

Laureat II stopnia

Laureat IV stopnia

Laureat IV stopnia

Laureat V stopnia

Laureat V stopnia

Laureat V stopnia

Laureat V stopnia

5c

6c

5d

5a

6d

4.

Turniej Rowerowy dla klas V-tych „Jeżdżę bezpiecznie”

B.Lehmann

T.Polak

H.Sikorska

T,Mazurowski

2 miejsce drużynowo

5d

5b

5d

5c

5.

Opole kredką rysowane”- poplenerowy konkurs plastyczny

O.Przybył

M.Joks

M.Łuczka

D.Rose

Nagrodzeni

4b

5a

5a

4a

6.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Inny-Obcy-Nerd?”

M.Olejniczak

R.Skoczek

3 miejsce

wyróżnienie

4b

6a

7.

Międzyszkolny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej

Z.Serzeczyńska

2 miejsce

4c

8.

Mikołajkowy Konkurs Piosenki Diecezjalnej

I.Kuriata

Laureatka

6d

9.

Alfik Matematyczny

D.Stępień

K.Graf

K.Mysona

B.Lehmann

K.Stankiewicz

A.Ganczarek

7 miejsce w województwie

9 miejsce w województwie

7 miejsce w województwie

10 miejsce w woj.

3 miejsce w województwie

10 miejsce w woj.

2d

2c

4c

5d

6d

6c

10.

VI Konkurs Ekonomiczny Dla Szkół Podstawowych „Z Przedsiębiorczością na Ty”

Nikodem Bialik

Kamil Stankiewicz Patryk Stypka

1 miejsce drużynowo

6a

6d

6b

11.

Turniej „Bezpiecznie do szkoły” – etap miejski

J.Pietrzak

Ł.Rybski

1 miejsce

2 miejsce

6d

6c

12.

Wojewódzki konkurs plastyczny – Projekt kartki świątecznej

I.Kuriata

L.Świtoń

I nagroda

I nagroda

6d

6b

13.

II Konkurs Matematyczno-Informatyczny dla klas szóstych „Nietakiestraszne  ułamki

Ł.Rybski

A.Ganczarek

K.Loręcki

4 miejsce

6c

14.

Konkurs recytatorski

Brzechwa dzieciom”

Kaja Mayr

Wyróżnienie

3a

15.

XVI Międzyszkolny Konkurs „Śpiewamy Kolędy”

Szymon Pogoda

3 miejsce

1e

16.

Konkurs Kolęd „Jestem Polakiem i kocham swój kraj”

Izabela Kuriata

Wyróżnienie

6d

17.

III Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Hiszpanii dla klas VI szkół podstawowych

Łukasz Rybski

Wiktoria Żukowska

Julia Granat

3 miejsce drużynowo

6c

6c

6c

18.

Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora PG nr 1 w Opolu

K.Stankiewicz

5 miejsce

6d

19.

Ogólnopolski Konkurs Literacki „Młodzi twórcy literatury”

R.Skoczek

M.Olejniczak

Wyróżnienie

3 miejsce

6a

4b

20.

Międzyszkolny Konkurs o Tematyce Europejskiej „Młodzi Europejczycy to my

M.Nawara

K.Loręcki

1 miejsce zespołowo

6c

6c

21.

Międzynarodowy Konkurs – Kangur Matematyczny

P.Matysik

P.Drozd

B.Szalek

A.Goniewicz

M.Kucharuk

K.Mysona

H.Dora

B.Lehmann

L.Świtoń

A.Ganczarek

A.Góral

P.Chrobot

K.Stankiewicz

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wynik bardzo dobry

Wynik bardzo dobry

Wynik bardzo dobry

2c

2c

2c

3c

3c

4c

4a

5d

6b

6c

3d

5c

6d

22.

Ogólnopolski Konkurs Origami

Magia zamknięta

w papierze”-

Temat edycji: „W lesie”

Mikołaj Paździerski

Mikołaj Joks

2 miejsce

2 miejsce

1b

5a

23.

Miejski Konkurs Wielkanocny w ramach Opolskich Ogrodów Talentów na najpiękniejszy

Stroik świąteczny”

P. Sowa

1 miejsce

3c

24.

XVI Wojewódzki Konkurs Młodych Talentów Poetyckich „Złote Pióro 2016”

M.Łuczak

3 miejsce

5d

25.

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Słowo”

N.Klamut

2 miejsce

4c

26.

II Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „O pióro Henryka Sienkiewicza”

N. Łuczak

1 miejsce

4b

27.

Międzyszkolny Konkurs Językowy „Z siódemką bez paszportu

M.Bartmanowicz

3 miejsce

6c

28.

Opolski Konkurs Historyczny

Jestem Polakiem i kocham swój kraj”- Początki państwa polskiego

M.Hajduk

laureat

6d

29.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Księstwo Opolskie i jego władcy- Piastowie Opolscy”

K.Stakiewicz

3 miejsce

6d

30.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla klas 3 „Najlepsze uzdrowisko to czyste środowisko pod hasłem: Już was nie ma, ale o was pamiętamy – gatunki wymarłe”

P.Sowa

I. Kaca

Sz.Cebula

J.Lamprycht

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienie

3c

3d

3a

3a

31.

XXII Konkurs Recytatorski w Języku Niemieckim „Młodzież recytuje poezję”- etap rejonowy

A.Ostrysz

4 miejsce

3d

32.

Międzyszkolny Turniej Warcabowy

W. Nowicki

P. Szczotka

M. Stępczyński

1 miejsce

1 miejsce

3 miejsce

1d

2b

3b

33.

Samorządowy Konkursów Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”

J.Pietrzak

W.Kluska

L.Malosek

Laureat

Laureat

Laureat

6d

6c

6d

34.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I-III

A.Misiak

Wyróżnienie

1c

35.

XIII Międzyszkolny Konkurs Orgiami 2016

Ikebany i bukiety”

M. Paździerski

C. Loręcki

M. Joks

Laureat

w kategorii: Klasy I-II

Laureat

w kategorii Kl. III-IV

Laureat

w kategorii Kl. V-VI

2c

3a

5a

36.

Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu – etap rejonowy

J.Granat

D.Zięba

1 miejsce

2 miejsce

6c

5b

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad