1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Najważniejsze sukcesy uczniów w roku szkolnym 2016/2017

LP 

Nazwa konkursu 

Uczestnicy 

Wyniki 

Klasa 

1.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - finał

Patrycja Chrobot

Laureatka

6c

2.

Półfinał Wojewódzki Szkół Podstawowych           w Szachach Drużynowo                                     Igrzyska Młodzieży Szkolnej

P. Chrobot

1 miejsce

6c

3d

3.

Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Podstawowych w Szachach drużynowo

P. Chrobot

A. Pochopin

K. Łuczak

A. Wiktorowska

2 miejsce

6c

5b

3d

4.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne wierszo malowanie”

D. Metelska

Z. Schwierz

E. Waindzioch

Wyróżnienie

2 miejsce

3 miejsce

2e

2e

2e

5.

Konkurs na projekt maskotki promującej  800-lecie lokacji Opola

Cyprian Bryk

Wyróżnienie

1b

6.

Alfik Matematyczny

Patrycja Chrobot

Kamil Mysona

Wojciech Gołąb

Dawid Stępień

Hann Dora

1 miejsce w województwie

2 miejsce w województwie

3 miejsce w województwie

10 miejsce w województwie

11 miejsce w województwie

6c

5c

2c

3d

5a

7.

IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas III „Ozdoba choinkowa

z naturalnych materiałów”

Hanna Dziewulak

Laureatka

3c

8.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt Kartki Świątecznej”

Michał Konarkowski

Wiktoria Wrońska

I Nagroda

I Nagroda

 

2e

4b

9.

Olimpiada wiedzy Archimedes.plus              Lingua. plus

Partycja Chrobot

Jakub Kamionka

Laureatka V stopnia

Laureat III stopnia

6c

6c

10.

Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Aleksandra Misiak

Laureatka

2c

11.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa                w Ruchu Drogowym, Eliminacje gminne

Barbara Lehmann

Patrycja Kaca

Maksymilian Trojanowski

Tomasz Mazurowski

2 miejsce

6d

6d

6c

6c

12.

Samorządowy konkurs nastolatków ”Ośmiu Wspaniałych”

Wojciech Porzycki

Laureat

6d

13.

Internetowy Konkurs Matematyczny „Maks Matematyczny”

Bartosz Szalek

3 miejsce w województwie

3c

14.

VI Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze” „Przestrzeń miejska           i industrialna”

Mikołaj Joks

1 miejsce w kategorii „starszaki”

6a

15.

„Konkurs o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Opolu”

Patrycja Chrobot

Kamil Mysona

Filip Ochnicki

2 miejsce drużynowo

6c

5c

6d

16.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Książkowe postacie-plastyczne spojrzenie”

Karolina Szurek

1 miejsce

2e

17.

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych "Matematyczne Koło Fortuny"

Piotr Możdżonek

Maksymilian Trojanowski 

2 miejsce drużynowo

6d

6c

18.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt Kartki Wielkanocnej 2017”

Wiktoria Wrońska

Laureatka

4b

19.

Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie "Talentem świata obywatel" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Opola

Marta Kmiecik

Wyróżnienie

5c

20.

Kangur Matematyczny

Patrycja Chrobot

Ryszard Radecki

Maja Matwiejczuk

Lena Janków

Aleksandra Białowąs

Antonina Góral

Mikołaj Trybulki

Aleksandra Goniewicz

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

Laureatka

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

6c

2e

2d

3c

3c

4d

4c

4c

5c

5b

21.

XIV Międzyszkolny Konkurs Origami 2017

„Ikebany i bukiety”

Anna Adamczyk

Laureatka

1c

22.

VII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Chór szkolny Akolada

1 miejsce

23.

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzno-Przyrodniczy – Morze, góry i ja 

Julia Kubaszko

Róża Momot

2 miejsce

Wyróżnienie

4d

4a

24.

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny – Skarby przyrodnicze polskich gór i Morza Bałtyckiego

Oskar Siruk – Magierowski

1 miejsce

6d

25.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy – Małe i duże zwierzęta w naturze

Amelia Wawrzkiewicz

Oskar Siruk – Magierowski

Natalia Klamut

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

5b

6d

5c

26.

Międzyszkolny Konkurs Poetycki – Polskie krajobrazy, czyli poetyckie morza, gór obrazy

Antoni Pochopin

Wyróżnienie

5b

27.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla kl.3

Zuzanna Poseniak

Joanna Dreszer

2 miejsce

3 miejsce

3d

3d

28.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Bajkowe kreacje" 

Wiktoria Knosala

 Paulina Klimek

Katarzyna Kilinkiewicz 

Antonina Lodzińska

Julia Górniak

Pola Trybulska

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

3 b

3 d

1b       

3a

2e

1b

29.

Wojewódzki Konkursie Logiczno – Matematycznym

„ Czy wiesz, że…?”

Amelia Bogacka

Dawid Stępień

3 miejsce drużynowo

3c

3d

30.

XII Festiwal Muzyczny "Mikrofon i Ty" na szczeblu wojewódzkim 

Chór szkolny Akolada 

2 miejsce

40.

XVIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

Amelia Wawrzkiewicz

2 miejsce

5b

41.

„Opole kredką rysowane – Zabytki Opola”

Antonina Góral

Małgorzata Łuczka

Amelia Wawrzkiewicz

Mikołaj Joks

Sandra Wysocka

Oliwia Waksmańska

Anna Wiktorowska 

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

4d

6a

5b

6a

6a

6a

4c

42.

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
dla Dzieci i Młodzieży 2017 
pod hasłem
„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” 

Antonina Góral

Patrycja Sowa

1 miejsce

3 miejsce

4d

4c

43.

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla kl. 3 „I TY ZOSTANIESZ PITAGORASEM”

Dawid Stępień

2 miejsce

3d

44.

Międzyszkolnego konkurs dla uczniów klas IV           i V szkół podstawowych

„Wędrówki Matematyczne”

Antonina Góral

Kamil Mysona

1 miejsce drużynowo

4d

5c

45.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Wielkie dyktando”

Franciszek Szleper

3 miejsce

3a

46.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski                  dla klas I-III

Aleksandra Misiak

Wyróżnienie

2c

47.

Międzyszkolny Konkurs Literacki                 „Literackie 1 z 10 Harry Potter bez tajemnic”

Antonina Góral

1 miejsce

4d

LP

Nazwa konkursu

Uczestnicy

Wyniki

Klasa

1.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - finał

Patrycja Chrobot

Laureatka

6c

2.

Półfinał Wojewódzki Szkół Podstawowych           w Szachach Drużynowo                                    Igrzyska Młodzieży Szkolnej

P. Chrobot

1 miejsce

6c

3d

3.

Mistrzostwa Miasta Opola Szkół Podstawowych w Szachach drużynowo

P. Chrobot

A. Pochopin

K. Łuczak

A. Wiktorowska

2 miejsce

6c

5b

3d

4.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne wierszo malowanie”

D. Metelska

Z. Schwierz

E. Waindzioch

Wyróżnienie

2 miejsce

3 miejsce

2e

2e

2e

5.

Konkurs na projekt maskotki promującej 800-lecie lokacji Opola

Cyprian Bryk

Wyróżnienie

1b

6.

Alfik Matematyczny

Patrycja Chrobot

Kamil Mysona

Wojciech Gołąb

Dawid Stępień

Hann Dora

1 miejsce w województwie

2 miejsce w województwie

3 miejsce w województwie

10 miejsce w województwie

11 miejsce w województwie

6c

5c

2c

3d

5a

7.

IX Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Techniczny dla klas III „Ozdoba choinkowa

z naturalnych materiałów”

Hanna Dziewulak

Laureatka

3c

8.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt Kartki Świątecznej”

Michał Konarkowski

Wiktoria Wrońska

I Nagroda

I Nagroda

2e

4b

9.

Olimpiada wiedzy Archimedes.plus              Lingua. plus

Partycja Chrobot

Jakub Kamionka

Laureatka V stopnia

Laureat III stopnia

6c

6c

10.

Mikołajkowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

Aleksandra Misiak

Laureatka

2c

11.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa                w Ruchu Drogowym, Eliminacje gminne

Barbara Lehmann

Patrycja Kaca

Maksymilian Trojanowski

Tomasz Mazurowski

2 miejsce

6d

6d

6c

6c

12.

Samorządowy konkurs nastolatków ”Ośmiu Wspaniałych”

Wojciech Porzycki

Laureat

6d

13.

Internetowy Konkurs Matematyczny „Maks Matematyczny”

Bartosz Szalek

3 miejsce w województwie

3c

14.

VI Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze” „Przestrzeń miejska          i industrialna”

Mikołaj Joks

1 miejsce w kategorii „starszaki”

6a

15.

„Konkurs o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Opolu”

Patrycja Chrobot

Kamil Mysona

Filip Ochnicki

2 miejsce drużynowo

 

6c

5c

6d

16.

Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny „Książkowe postacie-plastyczne spojrzenie”

Karolina Szurek

1 miejsce

2e

17.

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych "Matematyczne Koło Fortuny"

Piotr Możdżonek

Maksymilian Trojanowski

2 miejsce drużynowo

6d

6c

18.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Projekt Kartki Wielkanocnej 2017”

Wiktoria Wrońska

Laureatka

4b

19.

Konkurs Wiedzy o Fryderyku Chopinie "Talentem świata obywatel" dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych miasta Opola

Marta Kmiecik

Wyróżnienie

5c

20.

Kangur Matematyczny

Patrycja Chrobot

Ryszard Radecki

Maja Matwiejczuk

Lena Janków

Aleksandra Białowąs

Antonina Góral

Mikołaj Trybulki

Aleksandra Goniewicz

Kamil Mysona

Amelia Wawrzkiewicz

Laureatka

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

6c

2e

2d

3c

3c

4d

4c

4c

5c

5b

21.

XIV Międzyszkolny Konkurs Origami 2017

„Ikebany i bukiety”

Anna Adamczyk

Laureatka

1c

22.

VII Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Wiosennej i Dowolnej

Chór szkolny Akolada

1 miejsce

 

23.

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzno-Przyrodniczy – Morze, góry i ja

Julia Kubaszko

Róża Momot

2 miejsce

Wyróżnienie

4d

4a

24.

Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo-Informatyczny – Skarby przyrodnicze polskich gór i Morza Bałtyckiego

Oskar Siruk – Magierowski

1 miejsce

6d

25.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno-Przyrodniczy – Małe i duże zwierzęta w naturze

 

Amelia Wawrzkiewicz

Oskar Siruk – Magierowski

Natalia Klamut

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

 

5b

6d

5c

26.

Międzyszkolny Konkurs Poetycki – Polskie krajobrazy, czyli poetyckie morza, gór obrazy

Antoni Pochopin

Wyróżnienie

5b

27.

Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla kl.3

Zuzanna Poseniak

Joanna Dreszer

2 miejsce

3 miejsce

3d

3d

28.

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY "Bajkowe kreacje"

Wiktoria Knosala

Paulina Klimek

Katarzyna Kilinkiewicz

Antonina Lodzińska

Julia Górniak

Pola Trybulska

1 miejsce

2 miejsce

3 miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Wyróżnienie

3 b

3 d

1b       

3a

2e

1b

29.

Wojewódzki Konkursie Logiczno – Matematycznym

„ Czy wiesz, że…?”

Amelia Bogacka

Dawid Stępień

 

3 miejsce drużynowo

3c

3d

30.

XII Festiwal Muzyczny "Mikrofon i Ty" na szczeblu wojewódzkim

Chór szkolny Akolada

2 miejsce

 

40.

XVIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii i Krajach Anglojęzycznych

Amelia Wawrzkiewicz

2 miejsce

5b

41.

„Opole kredką rysowane – Zabytki Opola”

Antonina Góral

Małgorzata Łuczka

Amelia Wawrzkiewicz

Mikołaj Joks

Sandra Wysocka

Oliwia Waksmańska

Anna Wiktorowska

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

Laureat

4d

6a

5b

6a

6a

6a

4c

42.

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
dla Dzieci i Młodzieży 2017 
pod hasłem
„25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Antonina Góral

Patrycja Sowa

1 miejsce

3 miejsce

4d

4c

43.

Międzyszkolny konkurs matematyczny dla kl. 3 „I TY ZOSTANIESZ PITAGORASEM”

Dawid Stępień

2 miejsce

3d

44.

Międzyszkolnego konkurs dla uczniów klas IV          i V szkół podstawowych

„Wędrówki Matematyczne”

Antonina Góral

Kamil Mysona

1 miejsce drużynowo

4d

5c

45.

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Wielkie dyktando”

Franciszek Szleper

3 miejsce

3a

46.

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski                  dla klas I-III

 

Aleksandra Misiak

Wyróżnienie

2c

47.

Międzyszkolny Konkurs Literacki                 „Literackie 1 z 10 Harry Potter bez tajemnic”

Antonina Góral

1 miejsce

4d

800 lat opola

Nasze sukcesy

logo Erasmus

Blog SKO

sko2

e_dziennik

baner vulcan 1

Partnerzy

bilingual future logo placowka partnerska PLYHE partner merytoryczny logo 2017

BIP

bip logo pomn1 grad